Spektakliai
SUPERAGENTAS 000
 
Teatrinė veiksmo komedija vaikams

pagal Lesios Voroninos apysaką Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis“

 

 

Režisierius Antanas Gluskinas

Dailininkė Rūta Lečaitė

Kompozitorius Martynas Bialobžeskis

Šviesų dailininkas Aurelijus Davidavičius

Veikėjai: Superagentas 000 Grica Mamajus, Jaromiras, Aušrinė, bobulytė nindzė, bulterjeras Kiaulaitis, Bjaurybius Niekšaitis, profesorius Galvočius, vidinis balsas, tarakonas Edukas, ŠNICELIS, krokodilas Kirilas, OKSUTA, juoda figūra, robotas, Sidabrinis erelis

 

Trukmė: 1 val.

Premjera: 2012 m. gruodžio 1 d.

 

 

Jis – superagentas 000.

Ji – jo amžina priešininkė bobulytė nindzė.

Jiedu susikaus ne vienoje kovoje, padedami savo bendražygių ir sėbrų.

Kovų laukas – teatro scena, kurioje personažus įkūnys teatro „cezario grupė“ aktoriai ir... žaislai.

Vaikai ir tėvai kviečiami stebėti, kaip lengvai galima nugalėti mažųjų susikurtus piktadarius. Tereikia išradingumo ir susikaupimo. Šiomis savybėmis veikėjai toli pranoksta tuos, kurie įnirtingai kaunasi įprastuose veiksmo filmuose.

 

Teatras „cezario grupė“ drauge su režisieriumi Antanu Gluskinu užsimojo veiksmo komediją parodyti scenoje. Tokio žanro spektaklis Lietuvos teatre – retas reiškinys. Pasak „cezario grupės“ artistės Brigitos Arsobaitės, vaidinimas „Superagentas 000“ turi nerealių galimybių tapti tikru hitu tarp jaunųjų žiūrovų. Ji akcentavo, jog tai visiškai kitoks kūrinys negu pirmas „cezario grupės“ spektaklis vaikams „Lai lai lai“ (rež. Cezaris Graužinis, 2011 m.), kuris jau pavergė ne vieno mažylio širdį.

 

Tiesa, naujasis vaidinimas skirtas ne visiškiems mažyliams, o tiems, kas jau nenumaldomai artėja link paauglystės. Kuris tokio amžiaus žmogus nesvajoja bent trumpam pabuvoti superagento kailyje ir savo nerealiais gebėjimais nustebinti aplinkinius bei išgelbėti draugus ar apstulbinti eiliniams mirtingiesiems sunkiai pasiekiamas drauges? Ir kuris vaikas nesvajoja apie šeimynėlę, kurios narių santykius jis pats galėtų pakreipti sau malonia linkme? Kuris, na? Ak, šis!

 

Tuomet teateinie toks vaikas į teatrą, kur jo bendraamžiai užgniaužę kvapą ir leipdami juokais stebės superagento 000 nuotykius, nejučia atpažindami save.

 

Daugiau Superagento 000 nuotykių rasite Lesios Voroninos knygoje Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis" (leidykla „Nieko rimto“)

 
REPERTUARAS
KALENDORIUS
 
  Vilniuje    Lietuvoje    Pasaulyje  
 
 << Birželis 2024 >> 
P A T K Pn Š S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       
 
Pasirinktą dieną renginių nėra
 
Visas repertuaras čia