Spektakliai
LAI LAI LAI
 

Mitologijos pradžiamokslis

Spektaklis vaikams iki devynerių metų

 

Režisierius ir inscenizacijos autorius Cezaris Graužinis
Kompozitorius Martynas Bialobžeskis 

Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas 

Vaidina Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Vytautas Kontrimas, Vilma Raubaitė, Julius Žalakevičius / Povilas Liubinas

 

Trukmė: 45 min.

Premjera: 2011 m. rugsėjo 4 d. 

 

 

 

Kol kas niekas nesiėmė žaisminga forma vaikus supažindinti su lietuvių mitologija, kurioje gausu vaikams patrauklių stebuklingų personažų.

 

Šis teatro cezario grupė” darbas tradicijas ir novatoriškumą jungiantis kūrinys pagal Jono Basanavičiaus Iš gyvenimo vėlių bei velnių" ir Lietuviškos pasakos įvairios", Marijos Gimbutienės Senovės lietuvių deivės ir dievai", Norberto Vėliaus surinktą tautosaką bei mokslinius darbus, Gintaro Beresnevičiaus Lietuvių religija ir mitologija". Ir šiame spektaklyje „cezario grupė” lieka ištikima vaizduotės teatro” principams, šiuolaikiškai interpretuodama mūsų paveldą.

 

Spektaklis siekia patraukliai supažindinti vaikus su lietuvių mitologiniais įvaizdžiais ir personažais, šiuolaikiškai ir suprantamai į sceną perkeliant autentiškus mitologinius elementus bei ugdant naują teatro auditoriją.

 

Kūrėjai statė spektaklį, į kurį mielai ateitų visa šeima. Šiuo vaidinimu jie siekė atverti ne tik mitologijos, bet ir teatro pasaulį patiems mažiausiems.

 
REPERTUARAS
KALENDORIUS
 
  Vilniuje    Lietuvoje    Pasaulyje  
 
 << Spalis 2022 >> 
P A T K Pn Š S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
 
NUTOLĘ TOLIAI (pagal Pauliaus Širvio eiles). Rež. Cezaris Graužinis. Spalio 22 d. 17 val. Kupiškio kultūros centre
PIRKTI BILIETĄ
 
Visas repertuaras čia