Naujienos
2015-09-29 ŠĮ SEZONĄ CEZARIO GRUPĖ RODO AKTUALIUS SPEKTAKLIUS

Naująjį sezoną „cezario grupė“ kviečia žiūrovus pamatyti bene aktualiausius savo spektaklius „Drąsi šalis“ bei „Arabiška naktis“. Šios Cezario Graužinio režisuotos komedijos iki šiol išlieka populiarios ir žiūrimos. O šį sezoną jos dėsningai išlieka teatro repertuare, kai šalį gąsdina geopolitiniai baubai, kai šalies žmonės laukia nesulaukia nelauktų svečių iš rytų bei pietų: ar užteks drąsos mūsų šaliai tų svečių nepriimti, ar išdrįsime tolimų kraštų svečius aprengti bei pamaitinti? Kaip reikės ištverti tą arabiškos nakties karštį ir įkvėpti šaliai daugiau drąsos? Tačiau „cezario grupė“ siūlo per daug nesukti sau dėl to galvos, nepūsti prieš geopolitinius vėjus, nuvyti baubus ir į visa tai pažvelgti su atlaidžia šypsena, dar ir nepiktai pasijuokiant.

 

Teatro trupėje atsiranda naujų vardų: žinomas aktorius Juozas Gaižauskas mostels kuoka „Drąsioje šalyje“, o „Arabiškos nakties“ šviesoje matysime Šarūną Gedvilą, kuris savo veidą iki šiol dažnai slėpė po baltu dainuojančio mimo grimu. Bilietus į minėtus spektaklius galima įsigyti Tiketoje. Vaidinimai bus rodomi Vilniuje, Nacionalinio dramos teatro mažojoje salėje. Be to, jau spalį galimybę pamatyti „Drąsią šalį“ turės Kupiškio bei Anykščių gyventojai.

Rudeniniai vėjai į „cezario grupės“ repertuarą atpučia naują spektaklį pagal „keturvėjininko“ Kazio Binkio poemą „Tamošius Bekepuris“. Minimalistinės formos vaidinime jo kūrėjai kalbės apie mūsų tautoje įsišaknijusius lūkesčius ir baimes, apie žmogų, kuris iki pat šių dienų puoselėja savyje vidinę baudžiavą, kurio pasaulis suvaržytas kito sprendimų, nuomonės bei valdžios, kuris bijo pats apsispręsti ir būti savimi. Spektaklis būsiąs skirtas tik pilnamečiams asmenims ir suaugusiems vyresniųjų klasių moksleiviams.

Be to, trupės aktoriai vykdo tęstinį projektą „Teatras be ribų vaikams“, kuriuo siekiama globos įstaigų auklėtinius supažindinti su šiuolaikiniu teatru, parodant, jog teatras kalba jų kalba ir kad kultūra yra mūsų visų kasdienybės dalis. Projektu siekiama mažinti socialinę atskirtį, didinti kultūros prieinamumą, įkvėpti, pakylėti, paskatinti  kūrybiškumą.

 
REPERTUARAS
KALENDORIUS
 
  Vilniuje    Lietuvoje    Pasaulyje  
 
 << Gegužė 2024 >> 
P A T K Pn Š S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
 
Pasirinktai datai renginių nėra
 
Visas repertuaras čia